Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ТОYOTA AYGO N1 VAN -12

4 500 EUR

Shitet nga: Кирe 23 Dhj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Aygo
Kolata e vo sopstvenost na pravno lice, navedenata cena e bez DDV. Vkupnata cena so DDV e 5310 EU, i dokolku voziloto se kupi od pravno lice DDV ke si go povrati, bidejki se vodi kako tovarno vozilo.
Kolata e vo ispravna sostojba, socuvana, prv korisnik sme nie.
Za poveke informacii barajte ne na mobilniot broj.
Кирe
075468237
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione