Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota Carina 1.6 16v 4AFE atest plin

700 EUR

Shitet nga: Dimitar 24 Nën 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Carina
Toyota carina 1.6 16v 4AFE
Zemema od prv gazda, realni kilometri karoseriski odlicna za godinite, motor perfekten... Imam uste edna za delovi moze i dvete zaedno
Dimitar
078285373
Leaflet
Në fillim