Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota Corolla 1.4 D4D -08

7 300 EUR

Shitet nga: marjan 06 Dhj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Corolla
tojota corola D4D 1.4 odlicno socuvana .registrirana do 11.2016. servisirana za naredni 10000km. kupena od tojota makedonija . odlicno vozilo so mala potrosuvacka.4 novi zimski gumi i 4 letni
Leaflet
Në fillim