Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota Corolla Sedan

4 500 EUR

Shitet nga: Dushan 25 Maj 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Corolla
Возилото е во одлична состојба, редовно сервисирана во овластен автоцентар Тоуота, прв сопственик, добро чувана, гаражирана, јапонска серија на производство. Ентериер како нов.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione