Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota Corolla -07

5 800 EUR

Shitet nga: Bogdan 30 Gush 02:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Corolla
Se prodava toyota corolla 2007 godina,prv sopstvenik kupena vo Skopje,registrirana so zelen karton, so plinski ured (atestiran) Redovno servirsirana.
od oprema poseduva : klima,abs,servo,el retrovizori,el.stakla....
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione