Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TOYOTA COROLLA -05

3 550 EUR

Shitet nga: Krsto 22 Nën 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Corolla
Se prodava TOYOTA COROLLA 1.4 2005 godina,so pominati 205 000 km.Kupena od salon od MK. Registrirana do 05.2019
So dva para gumi,senzori za parking,napraven servis
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione