Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota Corolla 2.0 D4D 90KS -04 Unikat

Shitet nga: Toyota 10 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Corolla
TOYOTA COROLLA 2.0 D4D DIZEL 90 KS 2004 GODINA MOTOR NA ORIGINALNI KILOMETRI SIVA METALIK .

OVA VOZILO E IDEALNO ZA VO GRADSKI USLOVI SO MNOGU MALA POTROSUVACKA 5.5 L/100KM A NA OTVOREN PAT SAMO 4.5 LITRI SO GARANCIJA LICNO PROBANO.

OPREMA:

- 4 AIR BAG
- ABS
- KLIMATRONIC
- BORD KOMPJUTER
- KOMPLET ELEKTRIKA PROZORCI I RETROVISORI
- 2 KLUCA SO CENTRALNO I ALARM
- CD- RADIO SO OZVUCUVANjE
- HALOGENKI ZA MAGLA -
- 17 '' OZ ITALIJANSKI BANDASI
- CISTO NOVI GUMI ''MICHELIN"
- PODESUVASKI SEDISTA I TROKRAK KOZEN VOLAN
- PLISAN ENTERIER

075/305-303
Leaflet
Në fillim