Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota IQ benzin -09

3 800 EUR

Shitet nga: Aleksandar 02 Dhj 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
IQ

SE PRODAVA TOYOTA IQ 2009 GODINA 1,0 BENZIN MOTOR VO ODLICNA SOSTOJBA,

PRVA REGISTRACIJA 2011,
POTROSUVACKA SAMO 4 LITRI NA 100KM.
ELEKTRONIKA NA PROZORI I RETROVIZORI
FABRICKO RADIO SO CD,AUX,USB
GREACHI NA SEDISTA,
KLIMA

SREDENI SE SITE DOKUMENTI DO REGISTRACIJA
Aleksandar
078266120
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione