Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota Land Cruiser

12 600 EUR

Shitet nga: ATANAS 29 Nën 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Se prodava Toyota Land Cruiser vo odlicna sostojba prv gazda,kupen od Toyota salon vo MK ,ne e uvezuvan ,redovno servisiran i odrzuvan,domakinski cuvan,garaziran,proizveden e juni 2004 god ima pominato 155000 km
Leaflet
Në fillim