Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota MR 2

4 500 EUR

Shitet nga: Lind 14 Shk 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Toyota
Modeli
MR 2
Vo odoicna sostojba so 2 krova...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione