Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TOYOTA RAV 4 2.0 D4D 4X4 -04

Shitet nga: stevce 04 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
Voziloto e vo odlicna sostojba registracia do 16-11-2016 so ful oprema motor i menuvac perfektni, napraven e celosen servis so potvrda od ovlasten servis.
Leaflet
Në fillim