Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TOYOTA RAV4 2.2 D-CAT 136KS FULL -09

7 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ADONIS TRANS 02 Dhj 07:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KRONE Prikolka ladilnik ladnjaca 2004g  9000casa 15 300 ЕУР
BMW X3 2.0XD 184KS XDrive 4x4 -12 13 950 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 143KS FULL -09 8 800 ЕУР
AUDI A4  1.9TDI  131KW   -04 4 650 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 D-CAT 136KS (NOVIOT MOTOR)
GODINA NA PROIZVODSTVO 2009
MANUELEN MENUVAC 6+R
POMINATI KILOMETRI 189 900KM.

VOZILOTO E SO FULL OPREMA:
-KOZA
-NAVIGACIJA
-KOMANDI NA VOLAN
-KOMANDI NA SEDISTA ELEKTIKA
-BOARD COMPUTER
-TEMPOMAT
-GREACI NA SEDISTA
-ASR
-ESP
-ELEKTRIKA NA PROZORI SITE
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-ABS
-8X AIRBAG
-FABRICKO CD RADIO
-SENZORI ZA DOZD
-CETIRI DOBRI GUMI
-ALUM BANDAZI

AVTOMOBILOT E PERFEKTEN BEZ NIKAKVI MANI I OSTETUVANJA KAKO KAROSERISKI TAKA I MOTOR I PREDNICA.

AVTOMOBILOT E UVEZEN OD ITALIJA I PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,
ADONIS TRANS
AVTOMOBILITE SE SO VRVEN KVALITET I SO NEODOLIVA CENA. DOJDETE VIDETE I UVERETE SE!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул. Гоце Делче бб Tregoje në hartë
078258422
ADONIS TRANS
078258422
Leaflet
KIA SORENTO Face Lift 2.5CRDI 5 290 ЕУР
Mercedes C 220 -03 4 950 ЕУР
Opel Corsa 1.3cdti 75ks 2010 3 990 ЕУР
AUDI A4 1.9TDI 131KS -04 4 600 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione