Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota Tundra

18 000 EUR

Shitet nga: Refik 18 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Tundra
Edinstveno vozilo na Makedonskiot pazar
Najsnazno vozilo
Najgolem Pickup vo Evropa
Dajte ponuda
Na Mobile pocnuvaat od 20 000 Euro
Tuka mnogu poevtino
Leaflet
Në fillim