Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 64 KW UVOZ OD SVAJCARIA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SWISS AUTO 04 Maj 00:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
UVEZENA OD SVAJCARIA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLICI
PROIZVODENA 10.08.2008
KILOMETRI 168.631 KM
MOTOR 1.3 BENZIN 64 KW - 87 KS
5 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA
BORD KOMPJUTER
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA
Leaflet
SWISS AUTO
VW SHARAN 2.0 TDI 8V 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJCARIA 6 550 ЕУР
CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D 4X4 MOZE ZAMENA 0 МКД
OPEL MERIVA B 1.4 TURBO 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA 0 МКД
VW PASSAT 2.0 TDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA FULL 6 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione