Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota Yaris

Shitet nga: Dime Trajkovski Dje 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
Регистрирана до 19.12.2020, прва регистрација во Македонија, колата е донесена од Германија. 1.0 со клима, 4 врати. Колата е во одлична состојба. Цена по договор.
Dime Trajkovski
075 536 808
Leaflet
Në fillim