Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota Yaris 1.0 benzin 2007god Avto M&S

3 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Avto M&S Dje 10:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Avto M&S
Opel Corsa 1.2 benzin 2008god Avto M&S 3 750 EUR
Ford Focus 1.6 benzin 2005god Avto M&S 3 100 EUR
Fiat Grande Punto 1.3 dizel 2007god Avto M&S 3 400 EUR
Renault Modus 1.2 benzin i plin -06 Avto M&S 2 850 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
Prodavam Toyota Yaris 1.0 benzin od 2007 godina!!! Kolata e uvezena od Italija i e vo odlična sostojba... So kompletna dopolnitelna oprema e i se funkcionira!! Mala potrosuvacka na gorivo,odlicen gradski avtomobil!! Cenata e so site plateni davacki do registracija!!!
Avto M&S
Trgovija i uvoz na polovni motorni vozila!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kosta Novakovik 20 Tregoje në hartë
071354013
Avto M&S
071354013
Avto M&S
Seat Cordoba 1.4 benzin 2000god Avto M&S 1 550 EUR
Ford Focus 1.6 benzin 2005god Avto M&S 3 100 EUR
Ford Focus 1.6 tdci -07 Avto M&S 3 750 EUR
Opel Astra 1.7 cdti 2005god Avto M&S 3 390 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione