Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се Продава

0 MKD

Shitet nga: J.J 05 Jan 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Triumph
Возилото е во одлична состојба
Пали вози.
Leaflet
Në fillim