Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Test model kombe Gazelle 13m3

19 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ABC Brother 17 Maj 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
UAZ
Се продава тест модел Gazelle Next A31R32 Van со 13.5 м3 волумен на товарен простор. Моделот е со 50 км, нерегистриран и користен како тест модел за нашите клиенти. N1 Категорија со задни дупли тркала. Моделот е со највисоката опрема и тоа : Cummins турбо дизел мотор со 2.8 л зафатнина и 120 КС, серво управувач, електрика на прозори и ретровизори, клима уред, мултимедија дисплеј осетлив на допир со аудио команди на управувал, странична лизгачка врата, темпомат, задна двокрилна врата со можност за отварање на 270 степени, металик боја. Димензии на товарен простор - 3600x1860x1927.
ABC Brother
070/350-163
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione