Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dzip UAZ

3 000 EUR

Shitet nga: blagojce 08 Jan 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
UAZ
Modeli
Hunter
Se prodava Dzip UAZ!
Motorot mue MERCEDES tip 469B3/MB 220D
Godina na proizvodstvo 1979 - vo ODLICNA sostojba!
Kontakt tel 075700226
blagojce
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione