Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 116 ps 6 brzini

2 800 EUR

Shitet nga: Ferdi 22 Maj 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Golf 4 2001 god. 116 ps 6 brzini registrirana do januar 2019 god so ful oprema kolata e pali vozi cena 2800 evra tell 076758106
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione