Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Amarok 2.0 TDI 4X4 6M Navi -17

21 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Делукс Ауто Куманово 13 Nën 12:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Делукс Ауто Куманово
+38972317811
Делукс Ауто Куманово
BMW 520 D 140 Kw Navi Xenon Leder 24 500 ЕУР
Audi A5 Sportback 2.0 TDI 177 KS XENON LED 17 500 ЕУР
VW Caddy Life 1.6 TDI / Tempomat 9 400 ЕУР
VW Amarok 2.0 TDI 132 KW 4MOTION HIGHLINE 27 900 ЕУР
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Amarok
Надворешност
Алуминиумски бандажи, Off-road пакет, Затемнети стакла, Фарови за магла, Систем за чистење на фарови

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Ел. седишта, Ел отворање багажник, Климатроник, Радио CD MP3, Навигациски систем, Помош при паркирање, Темпомат, Серво управувач, Мултифункционален волан, Борд компјутер, Подготовка за телефон, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, ESP Off-road, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации
Возилото е во одлична состојба, и може да се земе на лизинг, информативна пресметка: 1)Прва уплата (минимално учество): 7.151 ,70 евра; 2)Период на одплата: 59 месеци; 3)Месечна рата: 307,95 евра. Моб. 070-211-861 Возолото има можност за поврат на ДДВ.
Делукс Ауто Куманово

ул. 500 бр.55
+38972317811
[email protected]
Делукс Ауто Куманово
+38972317811
Делукс Ауто Куманово
VW Passat 2.0 TDI 150 KS -18 18 700 ЕУР
VW Caddy Life 1.6 TDI / Tempomat 9 400 ЕУР
VW Passat 2.0 TDI 150 KS DSG  Comfortline  Massa 17 900 ЕУР
VW Amarok 2.0 TDI 132 KW 4MOTION HIGHLINE 27 900 ЕУР
Në fillim