Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Beetle Buba -00

2 600 EUR

Shitet nga: Ismail Krifca 04 Gush 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Beetle
Vo odlicna sostojba, celosen remont na motor i karoserijata napraven 2013 godina. Vklucitelno enterierot. Centralna brava, klima, prozori. Neregistrirana.
Ismail Krifca
070234113
Në fillim