Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW BORA 1.9 TDI

3 300 EUR

Shitet nga: Arben Dje 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Bora
Ars Abs Clima
Tempomat
Letni + zimski gumi
Radio dvd (aux, usb, cd card, bluetooth)
BiXenon sfetli
Sportski/normallni spirali
Sport sedista
Crni staklla so a-test
Servis na sekoj 10.000km
Vo top sostojba
*Registracia 18 08 2020*
Zamena prednos vw jetta audi golf5 1.9 2005god⬆️
(Bmw mercedes opel fiat audi fiat ford )
Leaflet
Në fillim