Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW BORA 1.9 TDI 131 ks 2002 god

2 400 EUR

Shitet nga: Beko 23 Nën 02:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Bora
Kolata e vo super sostojba nema mana registriran cela god zelen karton novi gumi servisirana komplet ima dokument radio so navigacija tempomat senzori za parkiranje komanndi na volan klimatronik i mnogu druga dodatna oprema kolata se naogja na plac bul slovenija do porsche skopje
Leaflet
Në fillim