Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW NEW BEETLE BUBA CABRIO

9 999 EUR

11 999 EUR

Shitet nga: Vlado 28 Mar 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Buggy
Buba 1200 J Cabrio samo za vistinski ljubiteli .Kompletno restavrirana I atestirana .

Ivica : 071 383 618
Leaflet
Në fillim