Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Buggy -98

2 900 EUR

Shitet nga: Agim 12 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Buggy
Prodavam buba 1998 godina disel crvena boja greaci na sedista abs aluminski bandasi mnogu socuvana
Leaflet
Në fillim