Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW CADDY 1.9 TDI 77KW EXTRA

4 500 EUR

Shitet nga: Marko 21 Tet 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Berovë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Kolata e super vo sporedba so kilometrite servisirana redovno menjach motor karoserija podvozje staklo.... povekje info na tel.
Leaflet
Në fillim