Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW CADDY MAXI 2.0TDI 140KS 7 SEDISHTA -10 EURO 5+

8 499 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АУТО ТИМ ДБ 19 Shk 20:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
VW GOLF PLUS 1.6FSI 116KS SPORTLINE -06 3 999 EUR
AUDI A3 1.9TDI 105KS SPORTBACK -05 5 299 EUR
BMW 118D 122KS 6 BRZINI -06 4 499 EUR
AUDI A3 1.9TDI 105KS -05 3 699 EUR
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Model: VW
Model: CADDY MAXI
Motor: 2.0 TDI ( dizel )
Moknost: 140 KS ( 103KW )
Godina na proizvodstvo:2010
Zemja na poteklo:🇮🇹
Menuvac Racen: 6 Brzini
Kilometrite pominati: 246 000km

OPREMA:
✅ 7 SEDISHTA
✅ 2 LIZGACKI VRATI
✅ ALUMINSKI FELNI
✅ ZIMSKI GUMI
✅ DVOZONSKI KLIMATRONIK
✅ ELEKTRIKA NA STAKLA
✅ ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
✅ KOZEN TROKRAK VOLAN
✅ BORD KOMPJUTER
✅ TONIRANI STAKLA
✅ SENZOR ZA DOZD
✅ FOLLOW ME HOME
✅ PARKING SENZORI
✅ TEMPOMAT
✅ MAGLENKI
✅ ABS/ESP
✅ AIRBAGS 6
✅ RADIO CD
✅ 2 KLUCA


‼️ BEZ ZAMENI ‼️
‼️ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
АУТО ТИМ ДБ
Avtomobili
Visit our store page
Ул. Св. Јоаким Осоговски бр.172 Show on the map
078244566 075 404 939
АУТО ТИМ ДБ
078 244 566, 075 404 939
Leaflet
BMW 118D 122KS 6 BRZINI -06 4 499 EUR
SEAT LEON 1.9TDI 105KS SPORTLINE -06 4 850 EUR
AUDI A3 1.9TDI 105KS SPORTBACK -05 5 299 EUR
AUDI A3 2.0TDI 170KS DSG F1 S LINE -07 5 699 EUR
Në fillim