Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Caddy 1.6 avtomatik

0 MKD

Shitet nga: Aleksandar 07 Maj 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Se prodava Caddy1.6, dizel, avtomatski menuvac, so 5 sedista, full oprema.
Aleksandar
070330106
Leaflet
Në fillim