Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW CADDY 1.9 TDI -09 55 KW - 75 KS

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTONIKO 21 Nën 16:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
VW CADDY 1.9 TDI 2009 GODINA 55 KW - 75 KS

ZAFATNINA NA MOTOR : 1896 СМ3
SILA NA MOTOR : 55 KW – 75 KS
KLIMA
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
ELEKTRIKA NA PROZORI
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
BORD KOMJUTER
FABRICKO RADIO SO CD
GOLEM DISPLAY
BLUETOOTH
NAVIGACIJA
AIRBAG,ABS,ESP,ASR,

DIMENZII NA TOVAREN PROSTOR :
DOLZINA ::165
SIRINA ::135
VISINA : 120
NOSIVOST 600 KG

CENA PO DOGOVOR
LICE ZA KONTAKT - IGOR TEL / VIBER : 070 722 077

MOZNOST ZA KUPUVANJE SO NAS SOPSTVEN LIZING
30% UCESTVO 24 RATI BEZ KAMATA
BEZ SKRIENI TROSOCI ( KADRIFAKOVO - STIP )
#Auto #Niko #Stip #Instacars #Instasale #Cars #Usedcars #For #sale #Dilership #Car #Outlet #Usedvans #Vans #Forklifts #Usedforklift #usedtrucks #trucks #Instavans #Instatrucks #Instaforklifts
AUTONIKO
Продажба на сите видови лесни товарни(комбиња) возила и автомобили(коли) со сопствен лизинг без камата 30% учество на 24 рати без камата,без жиранти без банки,манипулативни и други скриени трошоци
Visit our store page
ул.„Гоце Делчев“ бр. 157 А Show on the map
+38970722077
http://autoniko.mk
AUTONIKO
 IVECO DAILY 50C AUTO NIKO 10 500 ЕУР
VW CRAFTER 2.5 TDI SO RAMPA -07 -
FORD Transit Tourneo -09 AUTO NIKO 11 300 ЕУР
MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI -11 -
Në fillim