Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW POLO FOX 1.2 ATEST PLIN,KLIMA, REGISTRIRANO

2 700 EUR

Shitet nga: Zlatko 27 Maj 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Fox
Prodavam polo fox 1.2 atest plin
Registriran do 06.2020
Klima
4 ZDRAVI GUMI
VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA 40KW ODLICNO ZA VOZAC POCETNIK ATESTIRAN PLISKI URED 111000 REALNI KILOMETRI ODLICNO NA VOZNJA BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI PROVERKA PO VAZA ZELBA

KONTAKT TELEFON 078-246-192 Zlatko
Leaflet
Në fillim