Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

WV Fox 1.4 benzin

2 350 EUR

Shitet nga: Aleksandar 25 Maj 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Fox
Wv Fox benzin
55kw
Klima
El.stakla
El.ogledala
Centralno
107 000km
Plateni site davacki do registracija
Aleksandar
070215444
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione