Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5 Plus 1.6 benzin plin 102ks 2008

4 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel 06 Maj 12:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dragan Dooel
Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio 3 550 ЕУР
 REDOSEALKA AZZURRA 500 0 МКД
VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!! 3 600 ЕУР
Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015 11 900 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Hatchback
VW GOLF 5 PLUS 1.6 BENZIN/PLIN, NA ORIGINALNI 200 000 KM SO SERVISNA ISTORIJA !!!

- UVEZENA OD ITALIA 🇮🇹
- PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI❗️
- POTROSUVACKA 6L/100 KM TESTIRANA
- FABRICEN PLIN SO ATES VO HOMOLOGACIJA
- KOLATA E EDNAKVA NA NOVO VOZILO
- PROVERKA KADE SAKATE PO VASA
ZELBA

OPREMA❗
- DVO ZONSKI KLIMATRONIK ( LADI PERFEKTNO)
- BORD KOMPJUTER
- MULTIFUNKCIONALEN VOLAN PODESLIV PO VISOCINA I DLABOCINA SO KOMANDI
- SENZOR ZA DOZD
- 4X ELEKTRICNI PROZORCI
- FABRICNO CD-MP3, RADIO
- 16" INCH ALUMINIUMSKI BANDAZI
- PREDEN NASLON ZA RAKA
- ISOFIX SEDISTA
- CENTRALNO I DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
- 4 SOLIDNI GUMI
- SVETLA ZA MAGLA
- RACEN 6 STEPEN MENUVAC
- SERVO
- TEMPLOMAT
- PARKING SENZORI
- SENZOR ZA DOZD
- DVA KLUCA
Dragan Dooel
Peugeot 206 plus 1.4 hdi 70ks 2001 3 400 ЕУР
DVE CISTO NOVI FREZI 2.5M i 3.0M 0 МКД
Aprilia Pegasso Strada factory 650 CC Mk tabli 3 999 ЕУР
NEW HOLLAND 80/50 PERFEKTEN 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione