Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf Plus 1.4 plin -07 prv sopstvenik

5 100 EUR

5 950 EUR

Shitet nga: Toni 18 Sht 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodavam Golf Plus 1.4 plin 2007 prv sopstvenik neuvezuvan kupen i servisiran vo Porsche Skopje
-A-test plin
-klima
-gumi kleber vozeni pomalku od 10.000 km
-neudirana
-smeneti set lamela, rebrast/klinast, predni diskovi
-redoven servis pred 2000 km
-registriran do 16.09.2018

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione