Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavam golf 5 1.9tdi

3 700 EUR

Shitet nga: Umer 13 Shk 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Brod
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Prodavam golf 1.9tdi mnogu dobro socuvan realna kilometraza proverka kade sto sakate vo koj sakate servis bes nikakva mana kolata e vo top sostojba servis komplet moze dogovor za cenata neje fiksna
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione