Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 3 1.8 66kw ates plin

950 EUR

Shitet nga: Kiko 24 Nën 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Brod
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Se prodava golf 3 1.8 66kw so ates plin vo mnogu dobra sostojba napraen servis so novi gumi parkin senzori euro kuka
Leaflet
Në fillim