Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 2.0 TDI 140 ks -04

3 999 EUR

4 999 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Prodazba na uvezeni avtomobili 28 Maj 23:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW TOUARAN 1.9 TDI 105ks -05 3 800 ЕУР
AUDI A6 1.9 TDI 110ks -98 3 400 ЕУР
TOYOTA RAV4 2.2d 136ks -09 8 500 ЕУР
PEUGEOT 407 1.6 HDI 110 ks. 2005 god. 3 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
VW GOLF 5 2.0 TDI 140 ks.2004 god.
so mnogu oprema i mnogu socuvan.
kolata e uvezena i se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
OPEL Antara 2.0 CDTI 150 ks 2008 god 6 999 ЕУР
BMW 320 d. 177 ks. 2011 God 7 999 ЕУР
VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2004 god 3 800 ЕУР
PEUGEOT 207 1.4 HDI 50 kw.2007 god 3 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione