Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4

0 MKD

Shitet nga: Lirim 02 Sht 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Se prodava VW Golf 4. Ima klima, retrovizori so elektrika, stakla so elektrika, greaci na sedista. Registrirana do 06 mesec 2018. Dobro socuvana.
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione