Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 1.9 TDI 77Kw -07

4 600 MKD

Shitet nga: Admir 04 Dhj 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
🆕️GOLF 5 1.9 TDI DPF 2007g
➡️Motor: 1.9 TDI 77 KW 105 KS
➡️Oprema:
➡️Dvozonska klima
➡️Servo volan
➡️Airbag 9
➡️Halogenki
➡️Aluminski bandazi
➡️Podesuvanje na volan
➡️Centralna brava
➡️Radio CD
➡️Zelena boja
➡️ABS
➡️Parking senzori
➡️Greachi na retrovizori
➡️Elektrika na retrovizori
➡️Elektrika na prozori
➡️ESP / ESR / ASR / DTC / ASC
➡️Bord kompjuter
➡️A test folii vo sobrakjna
➡️Kuka so A test vo sobrakajna
➡️2 KLUCA
➡️Kolata e vo vozna sostojba so napraven mal i golem servis se nav vreme
➡️Kolata e registrirana i vazi do 15.07.2021
➡️Cena: 4600 e
➡️ Mobilen: 077-576-456

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione