Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 1,9 tdi full oprema -98

3 000 EUR

Shitet nga: Bashkim 28 Maj 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Prodavam vw golf 4 - 1,9 tdi-110ps )Godina 1998 ,registran do 2016 april ,km 251374km kopjuter,Abs,Airbag-elktronik stakla ,centralna brava-aluminsko felgi novi gumi ,kolata vo dobra sostojba?
Bashkim
070955597
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione