Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 3 tdi -95

1 700 EUR

Shitet nga: agron 09 Shk 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golf 3 tdi 1995 god registriran cela godina, servisiran pred 500 km stegnat super sostojba, moze zamena
Leaflet
Në fillim