Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf tdi-Edition -01

3 800 EUR

Shitet nga: Golf tdi-edition 08 Gush 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Se prodava Golf tdi, 66kw, 90 ks, od 2001, ekstra ekonomicen. Golfot e od prv gazda uvezen od Germanija so originalni km, so servisna knishka. Odlicno socuvan, so seta mozna oprema od edition verzijata. Motorot e vo besprekorna sostojba so minimalna potrosuvacka-900 km so eden rezervar.
Zamena samo so golf 5 dizel.Shitet Golf tdi, 66kw, 90 kf, i vitit 2001, shume e konomik. Eshte blere nga pronari i pare ne Gjermani, me km origjinale dhe libreze servisi. Ka te gjitja pajisjet e verzionit edition. Motorri eshte ne gjendje perfekte me harxhime minimale-900km me 1 rezervoar.
Nderrim vetem me golf 5 dizel.
Golf tdi-edition
070364391
Leaflet
Në fillim