Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Golf 3

1 000 EUR

Shitet nga: Visar 23 Maj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golfot e registrirano do 24.10.2020
Felgi 14r
Servisirano
Leaflet
Në fillim