Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS

3 000 EUR

Shitet nga: Besiri Gzim 28 Maj 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Kolata licno go imam donesen od svajcarija 2014 dobro e sacuvano smeneto mu e rebrastot sega pred mesec dena mu e napraeno mal servis odnosno ulje i filteri registrirana do 11.2018 ima i zelen karton...moze da se proveri kaj sakate..
Besiri Gzim
070345370
Leaflet
Në fillim