Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf lll TDI -94

1 400 EUR

Shitet nga: Viktor 24 Dhj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golfot e vo odlicna sostojba napraven servis so dve novi predni gumi osteten e malce na vratata no kako sto se gleda na slikite edvaj se primetuva trosi okolu 5.5/6 L na 100km
Moze i zamena so moja doplata
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione