Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf Cabrio 1.9 TDI 110 KS

2 100 EUR

Shitet nga: Ѓорѓи 20 Qer 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Kаbriolet
Modeli
Golf
Se prodava Volkswagen Golf Cabrio, 1.9 TDI, 110 KS, 1999 godina, od oprema ima servo volan, ABS, klima, elektrika na stakla i retrovizori, centralno zaklucuvanje, dve vozdusni pernicinja, 15ka felni itn. Golfot e vo odlicna sostojba, klimata funkcionira, krovot ne propusta voda.
Ѓорѓи
077 752 714
Leaflet
Në fillim