Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 1 -84

0 EUR

Shitet nga: Орце Кпаланка 24 Dhj 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
GOLF dizel,1984g. vo odlicna saostojba registriran .Pali vozi.Prva farba nema nigde skapalo,motor odlicen.Cena po dogovor....tel.075 834 908
Орце Кпаланка
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione