Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5 1.9TDI 105ks SPORT LINE UNIKAT -07

4 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Import SRL 12 Dhj 09:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Import SRL
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI-90ks UNIKAT -02 2 350 ЕУР
 Renault Megane 1.5DCI 6 Brzini FACELIFT KSENON-07 4 150 ЕУР
VW POLO 1.2 12V KLIMA FULL OPREMA EURO 4 2 499 ЕУР
Opel Astra 1.6Twinport 105ks benzin/plin A-TEST 07 3 750 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
*НОВО *НОВО* *НОВО*
Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ* !!!
Ауто Импорт СРЛ нуди можност да купите возило за само 20% учество од целокупната
сума и отплата на возилото дури до 84 месеци.

ЛИЗИНГОТ се одобрува за само 30минути од купувањето на возилото !!!

За да аплицирате за лизинг треба да ги исполнувате следниве услови:

-Да имате наполнето 21 година

-Да имате важечка лична карта

-Да сте државјанин на Македонија

Ако ги исполнувате сите наведени услови, може да аплицирате за лизинг.

За да ви олесниме, при издавање фактура за секоја рата,
ќе добиете SMS порака и известување на Вашата e-mail адреса,
како потсетник за претстојното плаќање. Постои можност за автоматско
плаќање на месечната рата којашто ќе ви заштеди време.
Имате можност за предвремена отплата на вкупниот долг.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
АУТО ИМПОРТ СРЛ КРИВА ПАЛАНКА

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна) - https://s14.postimg.org/9365y3u1t/LOKATION.jpg

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

-преводи на документи

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите или пак
на броевите 078-359-300 / 078-359-179

=====================================================================================
Се продава: VW Golf 5 1.9TDI 105ks *SPORTLINE* - 07
Година на производство: 2007
Километража: 225.000km
Цена: 4650
=====================================================================================
Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-РИКАРДО САЛОН
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-4 НОВИ ГУМИ (ЗИМСКИ)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО РЕГИСТРАЦИЈА.
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Индустриска бр.30 Tregoje në hartë
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Auto Import SRL
078359179
Leaflet
Auto Import SRL
Audi A3 2.0TDI 140ks 8ventili 6brzini 09 - ZAMENA 7 750 ЕУР
Opel Corsa 1.4 90ks ECOTEC NjOY -
Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150ks 6Brzini REG ZAMENA -
Opel Astra GTC COSMO 1.7CDTI 101ks 6brzini - 06 3 550 ЕУР
Në fillim