Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 6 1.6 TDI 77 kw -10 Cisto nov Maksauto M

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 30 Jan 20:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
VW GOLF 6 1.6 TDI 77 kw

НОВО НА ПАЗАРОТ
Година на производство 09.2010
1598 cm3
77 kw
Просечна потрошувачка 4.5 л на 100 км


Поминато 190000 km со гаранција

Платени сите давачки до регистрација

Возилото е редовно сервисирано проверка во кој сервис сакате перфектен мотор дизни ,замаец топ автомобил чисто нов без ниту еден префарбан детал .

Возилото е нов увоз со направена хомологација увезено на фирма со платени давачкиопрема

- Клима
- Борд компјутер
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Темпомат
- Алуминиумски бандажи
- ЕСП АВС
- Халогенки за магла
- сензор за дожд и светла
- Тонирани стакла
- Bluetooth hands free set

и уште многу опрема

Возилото се наоѓа на плацот на Максауто М 5км пред влезот во Крива Паланка
Максауто М лидер во продажба на половни автомобили

Посетете го нашиот плац и уверете се во квалитетот на нашите возила
Цената не е фиксна договор на лице место
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kriva Palanka Tregoje në hartë
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
Në fillim