Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 1.9 TDI 77KW SPORTLINE EKSTRA

Shitet nga: GOLF 5 21 Shk 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
GOLF 1,9 TDI SPORT MODEL MAKSIMUM SEGA UVEZEN SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.
208000KM SO GARANCIJA 100% MOZE PROVERKA I VO OVLASTEN SERVIS.
- KLIMA
-TEMPOMAT
-6 BRZINI
-NAVIGACIJA, DVD, USB,
-BORD KOMPJUTER
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-HALOGENI SVETLA
-ESP
-10 AIR BAG
-2 KLJUCA
KOLATA E KAKO NOVA, SAMO ZA ONIE KUPUVACI KOI ZNAAT STO ZNACI DOBRA KOLA.
PROVERKA NA KOLATA E MOZNA KAJ SAKATE I VO OVLASTEN SERVIS NA VW.

Leaflet
Në fillim